Facebook запровадить функцію, яка дозволить пересилати через Messenger гроші
843 views

Facebook запровадить функцію, яка дозволить пересилати через Messenger гроші

Торік компанія Facebook запросила займатися сервісами повідомлень Девіда Маркуса з PayPal, який відомий своїм досвідом у сфері платежів. Тепер зрозуміло, навіщо це було потрібно. Facebook запроваджує функцію, яка дозволить друзям посилати один одному грошові суми через Messenger.

Для цього користувачам Facebook потрібно буде прив’язати дебетову картку Visa або MasterCard до аккаунту і ввести PIN-код (можна також використовувати зчитувач відбитків пальців на останніх моделях iPhone і iPad як додатковий захід безпеки). Щоб передати гроші через Messenger, користувач натискає на екрані іконку зі знаком $ та вводить суму, яку хоче перевести. Facebook стверджує, що в Америці ця можливість буде введена «упродовж найближчих місяців».

Сам процес буде аналогічний функції переказу грошей в Snapchat, де використовується технологія Square. У компанії Facebook наголошують, що система платежів через Messenger розроблена виключно їхніми власними силами.

Facebook-Money

Facebook-Money

Між тим, окремий додаток Messenger за статистикою App Annie зараз є додатком №1 для iPhone. Наразі Facebook стверджує, що на сайті компанії щодня обробляється 1 млн транзакцій, але, найімовірніше, упродовж кількох наступних кварталів їх цифра значно зросте – як і дохід від платежів.

За матеріалами видання AIN.UA

About the author

Admin


What are your thoughts?