Як згенерувати потік клієнтів для аутсорсингової компанії?
1,145 views

Як згенерувати потік клієнтів для аутсорсингової компанії?

Лідогеренерація і чисті продажі – те, до чого прагне кожен власник успішного бізнесу. З розвитком аутсорсингу в Україні і в умовах серйозної конкуренції питання пошуку клієнтів і правильного генерування потоку вийшло на перше місце серед інших проблем. Пропонуємо кілька порад від Олексія Виноградова (Co-founder, CEO Videal), Ігора Костіва (Client Partner, ELEKS) та Микити Семенова (CEO, SECL Group) які поділились своїм досвідом в рамках панельної дискусії на конференції Lviv Outsourcing Forum 2016 “Неперервні зміни – адекватність ринку”LIOF Sales

Микита Семенов: “В кожної невеликої компанії є своя фішка. Хтось оптимізовує свої сайти тільки через SEO, хтось пише продажні статті. Дехто їздить на профільні конференції, заводить нові знайомства, збирає контакти, а потім їх якимось чином обробляє. Досі існують компанії, які використовують в роботі “холодні” дзвінки і примудряються витиснути з них якісь контакти. Каналів багато, питання тільки в їх ефективності”

Олексій Виноградов: “На мою думку, найефективніший канал – це ділитися досвідом через статті, власний блог і виступати з презентаціями на локальних подіях в регіоні, де ви хочете бути присутніми на ринку. Якщо ми говоримо про український ринок – варто звернути увагу на Linkedin. Робіть таргетинг, шукайте потрібних людей – зав”язуйте знайомтва і пропонуйте свої послуги. Ми витрачаємо на лідогенерацію багато часу – краще точково написати ста адресатам в розсилці, ніж відправити однаковий текст трьом тисячам”

Микита Семенов: “Зі свого досвіду можу сказати, що одна стаття про проектування сайтів свого часу привела до нас трьох клієнтів. Багато хто каже, що в них не виходить писати так, щоб привести лідів. А я скажу, що головне, щоб тема була цікава, ви в ній розбиралися і розміщувати її на правильному ресурсі”

Олексій Виноградов: “Окремий відділ продажу варто створювати тільки тоді, коли ви відчуваєте, що у вас є команда і ви можете делегувати їм свої повноваження. Найважливіше – бути присутніми фізично на тому ринку, де ви збираєтесь вести бізнес. Це дає розуміння менталітету клієнтів і як люди тут роблять бізнес загалом. Віддалені продажі – це не настільки значимо. Краще за американця в США ніхто не продасть і ця схема працює в кожній країні”

Микита Семенов: “Для невеликої компанії питання про створення відділу продажу постає прямопропорційно з розширенням штату. Інколи достатньо купити квиток і злітати в США на зустріч, ніж відкривати там офіс наобум. Можна залучити людину, яка буде продавати ваш продукт на ринку, де ви хочете бути присутніми”

Ігор Костів: “Планувати створення відділу продаж варто з самого початку створення компанії. Людина, яка вам потрібна – це людина, яка орієнтована на результат”

About the author

Admin


What are your thoughts?