5 додатків, які допоможуть організувати ваш день
1,460 views

5 додатків, які допоможуть організувати ваш день

Чим краще ви організуєте свій день, тим більше встигнете зробити. Продуктивність можна підвищити різними способами – правильно скласти графік, виховати в собі звички, які допоможуть залишатися організованим, або скористатися порадами, як стати кращим у своїй справі.

Але крім безперервної роботи над собою, поліпшити навички тайм-менеджменту вам допоможуть ще й сучасні технології. Ми вибрали п’ять додатків для смартфона, комп’ютера і планшета, які допоможуть зробити ваш день більш упорядкованим і збережуть ваш час.

Any.do

Це відмінний додаток для складання списків справ, написання заміток і установки нагадувань. Ви можете або записувати свої завдання в додаток, або диктувати їх, як вам буде зручніше. Крім того, завдання можна розбити по категоріям, що дозволить вам чітко розставити пріоритети і зосередитися на головному. Своїми списками справ можна ділитися з колегами, а нагадування не дадуть вам забути про важливі зустрічі.

Evernote

Якщо ви хочете, щоб всі ваші замітки, записи з диктофона, презентації або відео завжди були під рукою, додаток Evernote – якраз те, що вам потрібно. Ви можете розсортувати свої замітки за списками, якими потім можна ділитися з друзями і колегами. До того ж всі матеріали ви зможете редагувати як завгодно – додавайте текстові або голосові повідомлення, щоб виділити головні тези інтерв’ю або презентації.

Remember the Milk

Ця програма зробить ваше життя набагато простішим, тому що буде пам’ятати про всі ваші завдання за вас. Зручність Remember the Milk полягає в тому, що додаток може синхронізуватися з безліччю інших програм і сервісів, що дозволить вам зберігати всі важливі завдання в одному місці. Ви можете складати списки справ, проставляючи теги, щоб їх можна було структурувати. А ще можна розбивати великі завдання на більш дрібні, щоб було простіше виконувати їх крок за кроком.

Rescue Time

Ця програма – справжня знахідка для тих, хто любить аналізувати свою продуктивність. Запускайте Rescue Time у фоновому режимі на своєму комп’ютері і займайтеся своїми справами. Додаток буде збирати інформацію про те, скільки часу на яких сайтах ви проводите і в кінці тижня надасть вам докладний звіт, який дозволить визначити, що заважає вам зосередитися на роботі. Дуже корисні функції програми – це можливість блокувати сайти, які забирають у вас надто багато часу, і отримувати повідомлення про те, як довго ви займаєтеся тією чи іншою діяльністю.

Timeful

Календар і список справ в одному додатку. Особливість Timeful полягає в тому, що додаток збирає інформацію про ваші звички і щоденну рутині, щоб пропонувати вам найкращий час для планування нових справ, коли ви на піку продуктивності. Різні поради та рекомендації від програми допоможуть вам виховати в собі звички самоорганізації. Згодом ви так добре станете розбиратися в своєму графіку, що навчитеся справлятися з усім і без додатка.

About the author

Admin


What are your thoughts?