Стартап безкоштовних дзвінків Avox готується до виходу на глобальний ринок
1,248 views

Стартап безкоштовних дзвінків Avox готується до виходу на глобальний ринок

Один з найперспективніших та інвестиційно-привабливих проектів України Avox переїхав Каліфорнії. Мета – вихід на глобальний ринок і пошук венчурного капіталу на наступні раунди інвестування. Про це повідомив СЕО проекту Володимир Овчаров.

Нагадаємо, що Avox – це сервіс, що дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки через інтернет на номери мобільних операторів по всьому світу, навіть без Wi-Fi або 3G. Основні переваги проекту над конкурентами (Skype, Viber, Hangouts, Line, WeChat), низька вартість дзвінків на мобільні і можливість дзвонити і відправляти безкоштовні повідомлення навіть там, де немає інтернету. Проект був запущений три роки тому і за цей час досяг фантастичних результатів. Зараз команда звітує про виконану роботу.

За травень 2016 років через Avox зробили дзвінки 100 000 унікальних користувачів з США, Канади, Європи, Ізраїлю, Росії.

“За останній місяць через нас” пройшло “400 000 хвилин – це 200 000 користувачів з яких 100 000 – унікальні”, – ділиться CEO Avox Володимир Овчаров.

Фахівці компанії розробили систему блокування аккаунтів,що мають підозрілу активність AntiFraud Avox; її алгоритми дозволяють проводити основні блокування в автоматичному режимі. Крім цього розроблена і введена в експлуатацію система управління сім-карти на шлюзах в мережі без фізичного доступу до них, і встановлено обладнання на майданчиках операторів п’яти країн – України, Білорусі, Росії, Франції, Німеччини. Ще одним досягненням команди стала маркетингова стратегія, яка розрахована на 200 000 інсталяцій з AppStore і GooglePlay за 3 місяці з вартістю залучення користувача до 10 центів. До речі, останні 6 місяців команда якраз працювала над мобільним додатком і, як результат, тепер Avox є в AppStore і через місяць вийде версія для GooglePlay!

Кошти необхідні для:

– Установки обладнання в Німеччині, Франції та Іспанії, країнах Африки і Латинської Америки для підключення в мобільних операторів.
– Випуску сім-карт Avox для перепрошивки прямо в телефоні.
– Покращення antifraud в Avox, як протидії нецільовому використанню сервісу
– Збільшення support для користувачів для нових регіонів з іспано- і франкомовним населенням.
– Покращення якості алгоритмів обробки звукових потоків в піринговой мережі Avox.

Нагадаємо, що Avox є випускником Scythia Accelerator і вже привернув два раунди інвестицій загальною сумою $ 2 000 000. Перший транш на суму $ 500 000 компанія отримала від бізнес-ангела в 2012 році. Ще $ 1 500 000 було залучено за допомогою продажу послуг міжнародних телефонних переговорів. Зараз загальна оцінка компанії за оцінками експертів з San Francisco досягає $ 20 000 000.

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?