$ 300К залучив український сервіс тригер-розсилок TriggMine
176 views

$ 300К залучив український сервіс тригер-розсилок TriggMine

Український  сервіс TriggMine, який займається тригерними email-розсилками залучив $300 000 посівних інвестицій від приватного інвестора. Наразі сервіс працює в СНД, тому команда збирається витратити кошти на вихід на ринки Європи і США.

TriggMine – це онлайн-сервіс тригерних листів для залучення, активації, реанімації клієнтів і генерації повторних продажів. «TriggMine не тільки допомагає онлайн-бізнесу в процесах автоматизації воронки продажів, а й піклується про кінцевого споживача, роблячи процес покупки легшим і швидшим. Це свого роду «консалтинг в коробці» з готовими бібліотеками шаблонів, заголовків, картинок і віджетів », – прокоментував Тітков, який був присутній у момент укладання угоди.

SaaS-сервіс орієнтований на сегмент електронної комерції. Тарифи залежать від вхідного трафіку на сайт клієнта. «Щоб підтримати стартапи та дрібний бізнес, сайти з трафіком до 5000 відвідувань на місяць входять в пакет«Стартап» і не тарифікуються», – розповів співзасновник сервісу Максим Соловйов.

Інвестиції, які отримала компанія планують витратити на розвиток нової версії TriggMine V3, яку в майбутньому можна буде інтегрувати в різні канали (email, SMS, push, дзвінки) зв’язку з клієнтом. Компанія планує запустити попередній продаж  з 1 листопада 2015 року. Вихід нової версії очікують в січні наступного року.

Компанію в 2013 році заснували Ігор і Максим Соловйови, керуючі партнери Unisender. Хоча робочий продукт вийшов на ринок навесні цього року, на сьогодні TriggMine вже є представництва в Білорусії, ОАЕ, Казахстані і Росії. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, а R&D – в Харкові.

«У нас вже кілька десятків клієнтів, частина – з країн Європи (ми багато часу приділяли виставкам і конференціям в європейських країнах в цьому році). На черзі такі компанії, як MOYO, One.Life, «Екіпаж Сервіс», StarShop.kz. Серед іноземних клієнтів – ряд великих дейтінгових компаній », – розповів Максим, додавши, що у TriggMine також є партнерські угоди та готові плагіни інтеграції для найпопулярніших CMS (Magento, 1С Bitrix, OpenCart, WordPress, CS Cart, UMI.CMS, Drupal та інших).

За матеріалами ain.ua

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?