Apple вирішила запатентувати «розумну каблучку»
679 views

Apple вирішила запатентувати «розумну каблучку»

Компанія Apple подала патент на новий ґаджет – «розумний перстень». Інтерактивний пристрій працюватиме спільно зі смартфонами і планшетами.

Згідно з заявою, опублікованою на сайті патентного відомства США, ґаджет оснащений процесором, сенсорним екраном, бездротовим прийомопередавачем і джерелом живлення, яке заряджається.

У поданій Apple патентній заявці йдеться, що каблучку може бути оснащено тачпадом чи тач-екраном, на який буде виводитись текстова інформація. Крім того, пристрій матиме Taptic Engine (імітація постукування по поверхні) для сповіщень, систему розпізнавання жестів і навіть механізми написання символів пальцем з допомогою G-сенсора і відстежування рухів рук, повідомляє The Verge.

Business Insider зазначає, що описані функції є в багатьох продуктах Apple, і «розумна каблучка» виглядає як Apple Watch у мініатюрі чи як додаток до нього. У компанії вважають, що для носіння каблучки можна буде використовувати вказівний палець будь-якої руки, а для управління ним – великий палець.

Можливо, команди можна буде задавати голосом, у мікрофон, що має на увазі інтеграцію з голосовим помічником Siri. В описі патенту згадано динамік. Це дає змогу припустити, що каблучку також можна буде використовувати для телефонних дзвінків.

У заявці пишуть, що використання смартфонів із сенсорними екранами може бути незручним і неефективним при виконанні окремих завдань і для деяких мобільних додатків. А якщо в користувача зайняті руки, то для управління мобільними пристроями каблучка підійде якнайкраще.

The Verge зазначає, що наявність патенту на продукт не означає його серійного виробництва, оскільки раніше не всі заявлені в патентному бюро винаходи Apple було втілено в життя. Видання пише, що сьогодні на ринку вже презентовано ґаджети-каблучки від низки інших виробників. Серед прикладів – Smarty Ring, NFC-каблучка Gala Ring, Ringly.

About the author

Admin


What are your thoughts?