Yahoo! – початок нової епохи з Verizon
2,868 views

Yahoo! – початок нової епохи з Verizon

Телекомунікаційна компанія Verizon у спільному прес-релізі оголосила про купівлю основного бізнесу Yahoo! за $ 4,83 млрд.

Інтернет-бізнес компанії включає в себе поштовий сервіс Yahoo Mail, агрегатор новин Yahoo News, пошуковик Yahoo, а також ряд інших сервісів. В угоду не входять власні гроші Yahoo, акції компанії в Alibaba Group і Yahoo Japan, патенти корпорації. Ці активи, як і раніше будуть належати Yahoo, яка змінить свою назву за підсумками закриття угоди, йдеться в повідомленні Verizon.

Очікується, що вона буде закрита в першому кварталі 2017 роки після узгоджень з регуляторами і акціонерами Yahoo!. За рахунок цієї покупки Verizon прагне зміцнити становище AOL, яку телекомунікаційний гігант придбав торік за 4,4 млрд доларів.

За попередніми даними, в Verizon планують залишити бренд Yahoo!. На думку експертів, компанія, швидше за все, стане частиною рекламного і медійно-цифрового бізнесу Verizon.

Yahoo була заснована в 1994 році і до цих пір є однією з найбільших пошукових систем. Її місячна аудиторія становить понад мільярд активних користувачів. У другому кварталі 2016 року Yahoo Inc. різко скоротила виручку на 19% і зафіксувала чистий збиток у розмірі $ 439,9 млн. Виручка без урахування виплачених партнерам комісій склала $ 842 млн.

За матеріалами adindex.ru

About the author

Admin


What are your thoughts?