Розробка ігор, де шукати однодумців?
413 views

Розробка ігор, де шукати однодумців?

Коли чуєш слово “геймер” перед очима виникає образ хлопця в розтягнутому светрі, в навушниках перед монітором комп’ютера. Але насправді гра – це набагато більше. В гейм-індустрії працюють і грають талановиті і креативні люди. Де шукати однодумців, якщо якась ідея заполонила всі ваші думки?

31 січня 2016 року у Львові відбудеться найбільша в західній Україні конференція для всіх, хто цікавиться розробкою ігор – GameDev Conference 2016. Будуть представлені всі аспекти, які стосуються розробки: від гейм-дизайну, коду, графіки та анімації до музичного оформлення та вирішення юридичних питань. Подія традиційно відбудеться в стінах Українського католицького університету у Львові.

На події виступить Nicolae Berbece, game-продюсер і дизайнер з Those Awesome Guys (Бухарест, Румунія). Він також презентує свою гру “Move or Die”, реліз якої відбудеться напередодні конференції. Його доповідь буде стосуватися розробки практичного посібника для гравців, який допоможе вникнути в суть гри перед тим, як її проходити.

Доповідь Олександра Штаченка цікаво буде послухати game-дизайнерам, продюсерам та product-owners. Олександр – Lead Product Manager в компанії iLogos, має власний блог Progamedev, присвячений всьому, що стосується game-розробки.

Андрій Доценко – Game Designer in Ubisoft, розкаже який шлях потрібно пройти, щоб потрапити в гейм-індустрію та стати дизайнером ігор.  Андрій має досвід розробки різних проектів – від маленьких казуальних та мобільних ігор до великих ААА-блокбастерів.  Його доповідь варто відвідати game-дизайнерам, які шукають себе в game-індустрії.

Данило Сиротинський – Сo-founder and Gamedeveloper at Dragon’s Games розвіє кілька популярних міфів про штучний інтелект та поділиться досвідом про те, як навчити бота приймати рішення.

Також саме зараз триває конкурс Yodo Game Award для розробників ігор, де буде обрано найкращу іграшку 2015 року. Минулорічні переможці львівська компанія Stigol  і їх Find the Line – гра з запатентованою ігровою механікою отримали оплачену ліцензію на Unity Pro. Цього року ігри змагаються за квитки на White Night Conference 2016, яка відбудеться в Хельсінкі 11-12 лютого.

І ще однією приємністю для незалежних розробників стане можливість під час конференції не тільки презентувати свою гру, а й позмагатися за квиток на Indie Prize Showcase від Casual Connect в Амстердамі.

Game-індустрія – надзвичайно прибутковий бізнес, тому збирай команду, створюй гру своєї мрії і приходь на GameDev Conference 2016. Можливо, саме в твою гру захочуть грати всі на планеті? :)

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?