Українці винайшли розумний годинник, що не дає заснути
2,042 views

Українці винайшли розумний годинник, що не дає заснути

Стартап з Харкова зібрав на краудфандінговой платформі Indiegogo більше $ 13 000 на старт виробництва годинника для зменшення сонливості NOZzER Watch.

Фахівцями невеликий технологічної компанії в Харкові почали розробку NOZzER в 2014 році  Її співвласник, Ян Рибаченко, був залучений в розробку контролерів для банкоматів, промислового устаткування і торгівлі через інтернет.

Ідея створення NOZzER прийшла йому в голову, коли двоє його друзів важко постраждали в результаті автокатастрофи – водій заснув за кермом. Тоді Рибаченко і зайнявся розробкою пристрою, який не дозволяв би людині заснути в критичних ситуаціях.

Прототип виглядав так. NOZzER оснащений електродами, які постійно посилають мозку електричні імпульси. Як результат: нейронна активність мозку залишається стабільною. Силу і частоту сигналів можна налаштовувати самостійно.

Модель для подальшого виробництва виглядає набагато привабливіше:NOZzER

Стартап вже провів тестування пристрою, випробувавши його на 30-ти людях за спеціальною програмою в лабораторії психофізіології Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна. Було встановлено, що при використанні пристрою сонливість зменшується на 70%. Науковий експерт з університету приєднався до команди Рибаченко.

Прототип використовує батарею на 160mAh. Після оптимізації гаджет може працювати без підзарядки до 3-х місяців і близько 18-30 годин в активній фазі. Команда стартапу має досвід кооперації з партнерами з Китаю. Це дозволить прискорити процес підготовки до виробництва.

About the author

Admin


What are your thoughts?