Український смарт-браслет для плавців Swimmerix збирає $35 000 на Kickstarter
333 views

Український смарт-браслет для плавців Swimmerix збирає $35 000 на Kickstarter

Браслет Swimmerix для розумного плавання і тренувань, який створили українці в Лондоні, запустив кампанію на краудфандінговій платформі Kickstarter. Команда збирає 24 000 фунтів (приблизно $ 34 500) на серійне виробництво. Готовий продукт планують поставити замовникам вже до жовтня 2016 року.

«Гроші потрібні на старт масового виробництва, розробку прес-форм і настройку лінії складання. Робимо все не з нуля, у нас є вже практично готовий продукт, навіть не прототип. Але на масове виробництво вийти ми собі ще поки не можемо дозволити », – пояснюють стартапі.

Нагадаємо, Swimmerix – це розумний браслет для тих, хто захоплюється плаванням. На відміну від водостійких аналогів, на кшталт FitBit або Jawbone, браслет Swimmerix в комплектації має ще і спеціальну базисну станцію, яку можна легко кріпити прямо на стінку басейну або класти на бортик. База з’єднується з браслетом і зчитує біометричні дані, що збираються.

Потенційно розробка може стати галузевим стандартом для людей, які захоплюються або професійно займаються плаванням, оскільки створена плавцем для плавців. Автор ідеї і творець Swimmerix Ярослав Ісаков давно займається плаванням.

Раніше команда оголошувала про намір вийти на Kickstarter. За словами представників Swimmerix, в краудфандінгу їх цікавлять не стільки гроші, скільки база замовлень і залучення користувачів.

«Kickstarter вибрали, тому що це рівень. Ми розуміємо, що на Kickstarter стартує сотні і тисячі проектів кожен день, але у нас унікальний, хоч і дуже нішевий продукт, розрахований на вузьку цільову аудиторію, яка в основному знаходиться в США і Великобританії, так як саме там за статистикою найбільше басейнів. А Kickstarter – одна з найпопулярніших платформ в цих країнах, – пояснили в стартапі. – Крім того, у багатьох ключових американських і британських ЗМІ тема краудфандінгових проектів висвітлюється окремо і користується популярністю, ми не могли не скористатися можливістю бути поміченими завдяки Kickstarter».

Кампанія стартувала вчора, поки що на рахунку Swimmerix трохи більше 3 000 фунтів. Втім, до закінчення збору коштів ще 29 днів. Для ранніх плашок Swimmerix обійдеться в $ 99, однак пропозиція обмежена. Потім браслет буде доступний Бекер за ціною від $ 120. Роздрібна ціна складе $ 180 за набір.

(via)

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?