10 методів, які допоможуть коли мотивація на нулі
1,568 views

10 методів, які допоможуть коли мотивація на нулі

Не буває бізнесу без злетів і падінь. Іноді десь з-під ліжка вилазить хандра з авітамінозом вкупі і робота стає нецікавою, а проект, який так добре стартував, раптом здає свої позиції. Кудись зникають сили і бажання рухатися далі. Давайте розбиратися, що допоможе взяти себе в руки, коли не залишилося ніяких ресурсів, щоб продовжувати працювати.

1. Ліміт для пригніченого стану
Коли в житті трапляється щось погане, ми починаємо відчувати повним дном. Це нормально. Але тільки від нас залежить те, як довго триватиме такий стан. Встановіть певні ліміти часу для поганого настрою. Якщо на психотерапевта бракує грошей, можете покликати друзів, щоб вони допомогли вам «випустити пару» і вислухати вас. Але коли ліміт буде вичерпані, обов’язково продовжуйте рухатися далі з позитивними емоціями і думками.

2. Читайте мотивуючі цитати
Не треба сміятись і шукати гнилі помідори. Улюблені мотивуючі цитати допоможуть зарядитися енергією. Коли у вас поганий настрій, методика “хтось і не з таких депресій вилазив” дійсно працює

3. Прочитайте історію про улюбленого героя
Біографії і мемуари сприяють підвищенню настрою. Це доведений факт. Є багато біографічних статей про людей, які зробили, здавалося б, неможливі речі. І у них все вийшло. Прочитавши такі матеріали, ви відразу відчуєте прилив сил і захочете рухатися далі. Як вам, наприклад, така історія: жінка на ім’я Рейган Мойя-Джонс створила стартап, будучи вагітною і працюючи повний день на основній роботі.

4. Фізичні вправи
Якщо ви хочете знайти рішення якоїсь задачі, починайте віджиматися від підлоги або зробіть будь-які інші фізичні вправи. Це краще, ніж сидіти і ламати голову над вирішенням. Ось побачите, відповідь прийде сама собою. Головне переключитися. Очистіть свої думки за допомогою фізичних вправ. І взагалі – будьте активними, до живчиків хандра не чіпляється

5. Погуляйте на свіжому повітрі
Для того щоб заспокоїтися і упорядкувати свої думки, досить вийти і прогулятися на природі. Найкращий варіант – подалі від міського шуму і метушні: парк, сад, ліс. Під час споглядання природи, нам здається, що ми настільки малі в порівнянні з нею, а наші проблеми несуттєві. Природа дарує заспокоєння і налаштовує на потрібний лад.

DEPRESSION6. Відокремлюйте факти від припущень
Якщо у вас з’явилася проблема, не варто накручувати себе і малювати неіснуючі деталі. Відокремлюйте припущення і вже існуючі факти. Наприклад, ви не отримали ту посаду, яку хотіли, і починаєте звинувачувати себе в нестачі досвіду та інших «гріхах», через які вам відмовили. Але це всього лише припущення. Причина може ховатися і в іншому. Думки подібного роду можуть пригнічувати і створювати грунт для поганого настрою. Тому намагайтеся не копатися в собі і не шукати неіснуючих фактів у себе в голові.

7. Зателефонуйте своєму ментору
Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, зателефонуйте своєму ментору, який зможе з розумінням вислухати вас і дати слушну пораду. Наприклад, якщо ви хочете вирішити проблему з працевлаштуванням порадьтесь з кимось, хто працює у відділі кадрів. Якщо застряг проект – можна запитати думку стороннього специаліста.

8. Придумайте антигероя
Придумайте собі героя з мультфільму або фільму, настільки негативного, наскільки вистачить вашої фантазії. Назвіть його, наприклад, Містер Лузер, придумайте для нього риси характеру, які “допомогли” провалити проект і т.д. Як би ви перешкодили цій людині? Відповівши на це питання, ви зможете побачити проблему з боку і знайти рішення. Але не варто асоціювати себе з Містером Лузером :)

9. Визначте, яким буде ваш наступний крок
Після того, як відокремите факти від припущень, поговорите зі своїм ментором і подивитеся на проблему з боку, ви будете готові рухатися далі і приймати рішення. Використовуйте метод «мозкового штурму» для вирішення своїх проблем. Якщо ви робите наступний крок, значить, поступово відійдете від своєї проблеми і почнете рухатися до її вирішення.

10. Зробіть щось вже сьогодні
Чим раніше ви почнете діяти, тим швидше проблема вирішиться. Тому не тягніть час, витирайте соплі і почніть робити щось вже зараз. Навіть незначні і маленькі кроки допоможуть вам просунутися вперед.

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?