Український проект LifeTracker.io отримав 200 000 євро від Digital Future
1,681 views

Український проект LifeTracker.io отримав 200 000 євро від Digital Future

Українська інвестиційна компанія Digital Future вклала 200 тис. євро в LifeTracker.io – перший з продуктів компанії PDNA в рамках проекту по створенню симбіотичного штучного інтелекту, покликаного допомагати людям справлятися з щоденними завданнями більш ефективно. Інвестор отримає частку в компанії і можливість першими будувати власні рішення на базі розробленої платформи, повідомляється в прес-релізі Digital Future.

LifeTracker.io – це програмна платформа, яка допомагає керувати великими цілями і поточними справами у всіх сферах життя. Перший продукт є мобільним додатком, але платформа може працювати і з іншими інтерфейсами – IoT (Internet of Things) або голосовим управлінням.

“Завдяки нашому ноу-хау, ми будуємо поведінку додатку навколо потреб людини, причому індивідуально для кожного користувача. Додаток вивчає поведінку людини, і допомагає управляти справами, зустрічами, комунікацією і контентом, в залежності від потреб та поточного розкладу. Точне пророкування оффлайн-поведінки користувача – одна з ключових особливостей рішення, це дозволяє нам заздалегідь і точно нагадувати користувачеві про те, що актуально саме зараз “, – пояснив CEO компанії-розробника Михайло Нестор, відповідальний також за R & D.

За словами Нестора, над проектом працює команда з семи осіб. “Нас запросили в кілька рейтингових акселераторів, включаючи Seedcamp London і Startupbootcamp IoT Barcelona. В останньому будемо працювати ще два місяці, і плануємо показати наше рішення на Mobile World Congress в кінці лютого 2016”, – розповідає СЕО.

Інвестиції Digital Future будуть спрямовані на розробку і тестування продуктів зі споживачами, валідацію бізнес-моделі, підготовку до наступного раунду інвестицій. “Проект такого масштабу вимагає дуже ретельної перевірки всіх гіпотез до виробництва. У той же час, незважаючи на триваюче тестування продуктових додатків, серверна частина вже в стадії завершення розробки. Це ядро ​​всього проекту, в якому реалізовані наші технології і алгоритми, і всі продукти будуються на його основі. Над цією частиною ми працюємо вже близько року “, – пояснив СТО компанії Микола Горіленко.

LifeTracker

LifeTracker

Компанії PDNA, що розробляє LifeTracker.io, орієнтується не тільки на ринок рішень для продуктивності. Метою роботи є створення платформи, здатної відбити динаміку людської взаємодії. Так само, як Google відображає в статиці інформацію про світ, а Facebook – соціальний граф, дані про взаємодію між людьми компанія сподівається використовувати для моделювання індивідуальної та групової поведінки. Причому компанія не буде використовувати рекламу як модель монетизації і не планує продавати особисті дані користувачів.

СЕО компанії Digital Future Олексій Вітченко повідомив, що рішення про інвестиції було прийнято за 30 хвилин.

About the author

Admin


What are your thoughts?