9 найбільш живучих міфів про фрілансерів
2,759 views

9 найбільш живучих міфів про фрілансерів

Їх береться розвіяти дизайнер, письменник і підприємець Пол Джарвіс.

Я знову і знову чую від людей, які цікавляться фрілансом, що працювати на себе – це значить гуляти в парку і насолоджуватися свободою. У буквальному сенсі! Давайте я поясню це детальніше і допоможу вам повернутися до реальності.

Міф №1 – Ви можете працювати вдома, в одних трусах!
Реальність: Єдина причина, з якої ви працюєте в одних трусах – це що ви настільки зайняті, що у вас немає часу одягнутися … вже чотири дні поспіль. А тут ще ваша мама зібралася в гості, і ви згадуєте, що всі ці чотири дні не мили посуд і не приймали душ.

Міф №2 – Фрілансом можна заробити купу грошей!
Реальність: Не поспішайте купувати цю 50-метрову яхту. Так, фрілансери можуть брати з клієнтів пристойні гроші, але ці заробітки повинні покривати ВСІ ваші витрати, включаючи комп’ютери, телефони, софт, стільці, хостинг сайту і т.д. і т.п. Ще вам потрібно думати про страхівку, заощадження й інвестиції, і значну частину зароблених важкою працею грошей ви будете віддавати уряду.Money

Міф №3 – Ніяких босів – значить ніяких стресів!
Реальність: Вас наймають клієнти, які дають вам гроші і чекають від вас результатів. Це ваші нові боси. І замість одного боса у вас їх тепер десятки. Вони всі хочуть вашого часу, вашої уваги, і щоб ви відповіли на всі їхні 14 листів прямо зараз. Так, ви самі собі начальник – але вам доводиться звітувати перед купою інших людей.

Міф №4 – У вас тепер весь час вільний час!
Реальність: Звичайно, теоретично ви можете серед білого дня ​​в середу забити на все, випити і цілий день дивитися серіали. Але якщо ви не працюєте, то чи не заробляєте. Тому більшість фрілансерів працюють більше 40 годин на тиждень – тільки щоб не працювати на когось ще.

Міф №5 – Робота тепер не зовсім робота – адже ви займаєтеся чимось класним!
Реальність: Поки хтось не додумається цілий день дивитися серіали за гроші, працювати на себе – це все одно робота, і робота серйозна. Особливо на початку – вам доведеться працювати більше, ніж будь-коли, тому що тепер у вас завдання – не тільки робити роботу, а й ШУКАТИ роботу. А це вимагає часу. Купу часу. Але будь ласка, якщо хтось знає, розкажіть мені як можна заробити переглядом серіалів на Netflix …

Міф №6 – Більше ніяких правил і бюрократії!
Реальність: Все адміністративне занудство, яке супроводжує корпоративну роботі, тепер замінюється іншою ситуацією: ви робите ВСЕ. Оформлення виплат, бухгалтерія, юридичні питання, продажі, маркетинг, управління проектами … але ж вам ще й саму роботу потрібно зробити.

Міф №7 – Тепер нарешті можна стати самотнім вовком!
Реальність: Одинаків і інтровертів часом притягує фріланс. Вони уявляють, як сидять за комп’ютером весь день, слухають Sigur Rós і ні з ким не треба говорити. На жаль, клієнти хочуть спілкуватися з вами і створення особистого бренду, а також просування своїх послуг вимагає великої кількості контактів з людьми. Замкнутися в своїй фортеці і чекати, поки робота сама прийде до вас? Не вийде.Інтроверт

Міф №8 – Фріланс відмінно підходить людям, яким не вистачає дисципліни!
Реальність: Багато хто цікавиться фрілансом, тому що не хочуть весь час звітувати перед кимось. Але якщо ви весь час підводите ваше керівництво, то і працювати на себе у вас не вийде. Тепер за вами ніхто не буде стежити і перевіряти, чи зробили ви роботу. Просто у вас з’являться розлючені клієнти, які вам нічого не заплатять, бо ви провалили всі дедлайни.

Міф №9 – Все, що потрібно – це вебсайт!
Реальність: Занадто багато початківців-фрілансерів думають, що сайт з їх портфоліо – це друкарський верстат, що друкує гроші. Завів сайт – і все, можна рахувати грошики! Це повна нісенітниця. Якщо правильні люди не фінансують ваш сайт, не довіряють вашій роботі і не розуміють проблему, яку ви вирішуєте – ваш сайт буде просто припадати пилом десь у куточку.

Зрозумійте мене правильно: робота на себе може стати найправильнішим вибором у вашому житті. Але тільки якщо ви зробите це правильно. Тому вкладіть в це достатньо зусиль.

А я тепер повернуся до написання статей в одних трусах, насолоджуючись неробством на своїй 50-метровій яхті …

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?